Rozchodové řízení

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Petr Procházka

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Humorný a napínavý román, ve kterém se hlavní hrdina odmítá vyrovnat s rozchodem a využije všech prostředků k tomu, aby získal nazpět srdce své ex. Jak se vyrovnat s rozchodem? Jednoduše ho neakceptovat a pokusit se nekompromisně získat svou ex zpět. Takový je cíl hlavního hrdiny Erika. Své úsilí musí navíc znásobit, když se dozvídá, že si jeho bývalá bude za pár týdnů brát někoho jiného. V odboji proti svatbě Erik využívá všechny možné prostředky – peníze, služby hackerů, přátele, a to bez ohledu na vedlejší škody. Dokonce se rozhodne nevěstu demonstrativně unést přímo ve svatební den. Podaří se mu uspět, nebo to celé skončí katastrofou?

Další informace

Petr Procházka vystudoval obor elektrikář, dodělal si maturitu v oboru podnikání, poté VŠ se zaměřením na zeměpis a má diplom z logistiky. Je workoholik, má rád hudbu, přírodu, knihy, cestování, houbaření, sport, seriály, zábavu, historii a umění.

Petr Šrajer vystudoval muzikologii a hudba stále představuje středobod jeho zájmů, kromě ní mu ale sluchátky už od dětství proudí také rozhlasové hry nebo audioknihy. Načítání knih představuje logický díl do skládačky jeho stávajících „profesních“ rolí jako je moderátor, písničkář a nebo (snad už brzy) majitel antikvariátu. K rétorské aktivitě ho kromě vlastní ješitnosti přivedl názor několika známých, podle kterých se za doprovodu jeho hlasu dobře usíná (přičemž si dodnes není jistý, jestli to má vnímat jako lichotku, či naopak).

Podobné audioknihy