Zakázaný chtíč

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autorka:

Lenka Hnátová

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Román | Erotické

Rok vydání:

???

O čem to je?

Plán zněl jednoduše: Zahodit staré zvyky a vést normální slušný život. Práce učitele se zdála skvělou volbou. Kdo by čekal, že se mi do cesty připlete ONA? Viktorie, bláznivá středoškolačka, která svým koketováním ničí vše, co jsem si vysnil. Mé staré já nešlo umlčet. Naše láska nikdy neměla vzniknout, přinesla jen problémy. Ustojí náš nemorální vztah učitele a žačky nepřízeň osudu? Máme šanci na společnou budoucnost? Jmenuji se Dominik Nový a nejsem dobrý chlap. Nedržím slovo sám sobě, nechal jsem se pohltit nevhodným chtíčem a propadl touze.

Další informace

Lenka Hnátová vyrostla v malém městě Nejdek v Krušných horách. Do psaní se pustila poprvé v roce 2018, po narození prvního dítěte, kdy na vymodlené rodičovské zjistila, že potřebuje rozvrkočený mozek po celém hektickém dni upnout k nějakému záchrannému bodu a uklidnit vlastní mysl.

Martin Čevora je interpret, jehož už v dětství ovlivnil poslech pohádek z LP desek, čímž se začal budovat jeho vztah k mluvenému slovu a literatuře. Zjistil, že čtení nahlas je pro něj intenzivnějším zážitkem z knihy a je rád, že do příběhů mohl začít vnášet tento „nový zvukový život“.

Podobné audioknihy