Čti mi!

AKADEMIE

Možná jste si už někdy říkali, jaké by to bylo načíst a vydat svoji vlastní audioknihu. Zřejmě jste i přemýšleli, zda to je vůbec reálné? My říkáme, že je a nabízíme vám příležitost to zkusit! Naše akademie vás naučí vše, co budete potřebovat k úspěšné zvukové produkci – od výběru titulu, přes nahrávání až po samotnou úpravu zvukových nahrávek. Víme, že náš model funguje efektivně, úspěšně jsme již totiž pomohli mnoha zájemcům, kteří nyní načítají audioknihy pod záštitou našeho vydavatelství.

Jestliže už máme se zvukovou produkcí zkušenosti a chcete se k nám rovnou připojit, napište nám podrobnosti přes kontaktní stránku.

CO NAŠE AKADEMIE NABÍZÍ

Osvědčený systém

Fungujeme v modelu, který se osvědčil i v zahraničí. Jsme přesvědčeni, že produkce audioknih se může chopit i amatér s chutí a pílí.

Smysluplnost

Načítání audioknih ve volných chvílích znamená smysluplné využívání vašeho času. Tím vnášíte do svého snažení reálné hodnoty.

Podporující komunita

Nikdy na to nebudete sami. Je nás už pěkná řádka, takže pokud si nebudete něčím jistí, nebo budete chtít sdílet své zkušenosti, jsme tu pro vás.

Jak to funguje?

Napíšete nám zprávu se žádostí

Stanete se součástí akademie

Společně budeme sdílet know-how

Budete číst audioknihy pod záštitou Čti mi!

Co je k tomu potřeba?

Čas

Je nutné si uvědomit, že celý proces tvorby audioknihy je náročný (i když krásný), a proto zabírá nemalé množství času. Pocit z načtené a publikované audioknihy je však nenahraditelný.

Knižní předloha

Neustále vítáme nové návrhy na knihy, které by si zasloužily audioknižní zpracování. Můžete tak říct konkrétní titul, který byste chtěli načíst, nebo vám po společné dohodě nějaký titul sami doporučíme.

Vhodné prostředí

Je jasné, že audiokniha nevzniká na ulici. Pro načtení dobře znějících nahrávek je potřeba klidné místo s co nejlepší akustikou. Jedině tak se vám bude pěkně číst a ostatním dobře poslouchat.

Technické zázemí

Aby byla audiokniha co nejlepší, je nutná počáteční investice alespoň do nahrávací techniky. Ta je alfou a omegou pro kvalitní produkci a postprodukci, která udává následný posluchačský zážitek.

Chcete se zapojit?
Napište nám!

Pokud jsme vás zaujali a chtěli byste se připojit k našemu úsilí najít pro každou knihu vhodného vypravěče, budeme rádi, pokud nám napíšete. Rádi vám vysvětlíme věci, které nejsou jasné, a případně se domluvíme na zaučení v naší akademii. Po jejím absolvování se totiž můžete rovnou vrhnout na načítání audioknih!

Absolventi naší akademie

Vojtěch Hamerský

Absolvent 1

Vojtěch Hamerský

Absolvent 2

Vojtěch Hamerský

Absolvent 3

Vojtěch Hamerský

Absolvent 4

Vojtěch Hamerský

Absolvent 5