Víc hlav víc ví a umí. Proto jsme moc rádi, že s námi za jeden provaz táhnou ti, kteří toho umí hodně. Ať už jde o psaní knih, jejich vydávání, práci s grafikou, hudbou, nebo něco jiného.


Knižní nakladatelé:


Distributoři:

Naše audioknihy najdete taky u distributorů:


Grafika:

Pavel Hons

Pavel je grafik na volné noze. Věnuje se návrhům tiskovin, digitální a online grafice. V tomto oboru se pohybuje už více než 15 let.

Posledních 8 let pracuje pod vlastní značkou PressDesign.cz

Michal Březina

Jako první zaměstnání nastoupil v grafickém studiu Fornica, dnes pracuje v soukromém sektoru a grafika se stala jeho koníčkem. Zaměřuje se především na design obalu. Připravuje vizuální podobu časopisu HOWARD, spolupracuje s knižními nakladateli (např. Golden Dog). Je redaktorem e-magazínu Vanili.cz. V roce 2016 vydal u Albatros Media a. s. rozvernou sci-fi Měsíční deník. Později mu vyšlo několik povídek v tištěných antologiích nebo v časopise Pevnost. V současné době připravuje k vydání několik dalších románů. Má dceru Johanku.


Hudba:

Ondra Morcinek

Mladý skladatel, který vyrůstal na příbězích ze Středozemě a často během dětství a dospívání bloumal v hudebním světě Harryho Gregson-Williamse, Johna Powella a Hanse Zimmera, se nechal těmito uměleckými vlivy inspirovat natolik, že se od svých čtrnácti let snaží tvořit orchestrální hudbu právě po vzoru těchto velikánů.

Jeho hudbu si můžete poslechnout také na YouTube kanálu: Ondřej Morcinek

Alex Nakarada

Alex je mladý hudební skladatel původem z Norska. Od 6 let hraje na klavír, později přidal i kytaru.

Od 16 let se zabývá komponováním zejména instrumentální hudby nejrůznějších žánrů, díky čemuž má velmi široké uplatnění.

Víc se Alexovi můžete dočíst na jeho stránce: serpentsoundstudios.com