Dávná moc zlatého kapradí

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Šárka Blažejová

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Román | Dobrodružné

Rok vydání:

???

O čem to je?

Jak dokáže úmrtí v rodině změnit spokojený život a úspěšnou kariéru mladé ženy? Rézi na základě obsahu poslední vůle váhá, zda zůstat u vysněné práce, či se vrátit zpět do místa, kde vyrůstala. V rukou nemá nic než vzpomínky, část dědictví a chuť pokračovat v odkazu týkajícím se její rodiny. Po čase a víru událostí ji však začnou trápit děsivé sny, v nichž odkrývá dávno zapomenutý, tajuplný příběh. Co vše způsobí porušení daného slova v kombinaci s prací na tajemstvím protkaném hradě Loket?

Další informace

Šárka Blažejová je manažerka v oboru hotelnictví a gastronomie, manažerka v oblasti erotického sortimentu a rovněž autorka knihy na téma vedení obchodu s erotickým zbožím a románu pro ženy.

Jitka Kahounová je intepretka, které hlína uvízla v srdci. Jitka má vlastní dílnu ve Vrčni. Baví ji zejména zprostředkovávat zážitky s hlínou dalším zájemcům a dětem. Zatímco má Jitka ruce plné hlíny, poslouchá audioknihy. Jednoho dne ji napadlo, že by večer mohla po práci sama nějakou nahrát. A to byl dobrý nápad.

Podobné audioknihy