Mízožravci

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

240 Kč

Autor:

Petr Boček

Délka:

10h 21m

Kategorie:

Rok vydání:

2022

O čem to je?

Martin Novák se vrací do rodného města uložit urnu s babiččiným popelem. Opravdu přináší smrt svým blízkým? Anebo za tím vězí něco jiného? Má s tím snad něco společného tajemný spolek Ochránci Háje, který se vine historií města jako jedovatý had? Proč jsou Martinovy vzpomínky na dětství díky tomu temnější, než by měly být? Vždyť už tenkrát umírali lidé…

Další informace

Petr Boček, narozen 1967 v Chrudimi, žije v Lanškrouně. Původním povoláním pedagog, později odborný archivář a historik. Autor prací o regionální historii letectví, o vztahu filmových a televizních osobností k Chrudimsku, o pověstech chrudimského i lanškrounského regionu. Ve dvojici s Miloslavem Zubíkem autorem hororových povídek a humoristických textů.

Jindřich Zřídkaveselý se narodil 1. 8. 1994, ve stejný den jako David Gemmell. Možná díky tomu velmi brzy objevil fantasy literaturu a na první počtení se do ní zamiloval.  A na první poslech ho uhranul i svět mluveného slova, takže možnost vyprávět výborné příběhy jiným lidem byla jasná volba.  Nejraději poslouchá knihy v podání Martina Fingera, Davida Novotného, Jana Vondráčka, Jana Zadražila a Martina Stránského.

Podobné audioknihy