Uteč, než doroste měsíc

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

349 Kč

Autor:

Helena Drdlová

Interpret:

Hudba:

Darren Curtis

Délka:

15h 16m

Kategorie:

Rok vydání:

2024

O čem to je?

Na počátku bylo slovo. A to slovo bylo tma… Christian byl hodný kluk, který se ocitl ve špatnou chvíli na špatném místě. Takové věci se stávají – a následky bývají tragické. Jenže místo aby jako spořádaná mrtvola hnil v zemi, dostane Christian druhou šanci. Je vržen do světa, jehož pravidla se od toho našeho velmi liší. Do světa, ve kterém je noc dnem a před světlem se prchá, kde sto let není žádný věk a kde vás na vaší lidské lásce nejvíc přitahuje vůně její krve.

A aby toho nebylo málo, krajem se začínají šířit zvěsti o sérii záhadných vražd. Kdosi se toulá tmou a ruší klid mrtvých. Setkat se s ním znamená pohlédnout do tváře samotné noci, a o to stojí málokdo – jenže někteří zkrátka nedostanou na výběr…

Další informace

Helena Drdlová pochází z Brna. Vyrostla na žánru fantasy, jemuž většina její tvorby stále zůstává věrná. Má zálibu v příbězích, které kromě krátkého útěku z reality i ponoukají k zamyšlení nad světem a námi samými. Ráda taky vymýšlí zajímavé hrdiny, které pak může pouštět na papír a s láskou jim házet klacky pod nohy. Mimo psaní se věnuje studiu ekonomie a politických věd.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy