Hladový národ

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

269 Kč

Autor:

Vendula Brunhoferová

Interpret:

Hudba:

Délka:

9h 44m

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Evropa, rok 1943. Celý kontinent ovládá Říše Thule plná nelidských okupantů. Klaus Klinsmann je vzorný říšský důstojník s jistotou solidního kariérního postupu. To se však mění po setkání s polskou dívenkou, která se transformuje v bytost, s níž se nikdo dosud nesetkal.

Francií mezitím putuje vojenský výsadek, který je možná poslední nadějí lidstva na ukončení teroru, postaveného na kruté a krvavé magii. Nastává čas překvapivých spojenectví, hrdinských činů a soubojů se smrtí, která číhá všude kolem.

Další informace

Vendula Brunhoferová se narodila v Praze, vystudovala obor knihkupec. Několik let spolupracovala se žánrovými weby XB-1 a Fantasy Planet, nyní se věnuje vlastní tvorbě. Po sporadických účastech v literárních soutěžích se nejvýraznějšími úspěchy stala umístění za rok 2014 v soutěži Vidoucí s povídkami Odrazy a šestém a Mrtvou vodou na místě devátém. Povídka Píšťalka, která skončila v Ceně Karla Čapka 2014 na osmém místě, byla zároveň i jejím tištěným debutem.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy