Rytíř

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

220 Kč

Autor:

Miroslav Pech

Interpret:

Délka:

5h 58m

Kategorie:

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Jirka je milý kluk, má ukázkové rodiče a zrovna se seznámil s dívkou svého věku. Františka je skvělá kamarádka. Hezké, že? Akorát je všechno trochu jinak. Jirka má narozeniny. Místo oslavy ho však čeká podivný rituál. A Františka je už pár let mrtvá. Chlapec musí projít takovou zkouškou odvahy, o jaké se mu nesnilo ani v nejdivočejších nočních můrách.

Další informace

Miroslav Pech (*1986) vyrůstal v Nové Bystřici na Jindřichohradecku. Prošel mnoha zaměstnáními (tiskař, prodavač, pomocný dělník, skladník, redaktor, řidič VZV atd.). Je autorem povídkových sbírek Napíšu Pavle, Ohromně vtipná videa (Petr Štengl, 2013, 2014) a románu Cobainovi žáci (Argo, 2017). Publikoval v časopisech Semtam, H_aluze, Psí víno, Protimluv, Host, Salon, Weles, Pandora, Tvar či na internetové Dobré adrese. Cizojazyčně se jeho texty objevily na běloruském webu litrazh.org a slovinské ludliteratura.si. Žije v Českých Budějovicích.

Petr Šrajer vystudoval muzikologii a hudba stále představuje středobod jeho zájmů, kromě ní mu ale sluchátky už od dětství proudí také rozhlasové hry nebo audioknihy. Načítání knih představuje logický díl do skládačky jeho stávajících „profesních“ rolí jako je moderátor, písničkář a nebo (snad už brzy) majitel antikvariátu. K rétorské aktivitě ho kromě vlastní ješitnosti přivedl názor několika známých, podle kterých se za doprovodu jeho hlasu dobře usíná (přičemž si dodnes není jistý, jestli to má vnímat jako lichotku, či naopak).

Podobné audioknihy