Zrození vrány

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

220 Kč

Autor:

Jiří Vítovec

Interpret:

Délka:

7h 20m

Kategorie:

Rok vydání:

2021

O čem to je?

Co stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Komu patří oči slídící ve tmě jeskyně a jaké tajemství ukrývá psychiatrická léčebna? Čtyři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisejí, a přesto se v nich hrdinové svými rozhodnutími ovlivňují. Čtyři příběhy lidí napříč časem, kteří se snaží dosáhnout jen běžné touhy každého člověka – lepšího života. Když se však jejich plány střetnou s vypočítavostí jiných, musí konečně čelit vzpomínkám a touhám, které už dávno pohřbili. Události spojující tyto osobní souboje vytváří příběh nový, v němž zápas o svobodu, lásku, zdravý rozum i holý život získává jiný rozměr. Zrození vrány je kniha, v níž hlavní postava hraje druhé housle.

Další informace

Jiří Vítovec (*1994) vystudoval nejdříve sociální práci a poté se věnoval studiu etopedie (pedagogika zaměřená na poruchy chování), kde získal magisterský titul. Ze svých zkušeností z oboru čerpá při psaní příběhů často se opírající o vnitřní souboj člověka a jeho boj s vlastními démony. Tyto příběhy obsahují prvky mysteriózní, fantasy, sci-fi, drama ale také hororu. Kromě psaní miluje včelaření, lukostřelbu nebo hru na kytaru.

Martin Čevora je interpret, jehož už v dětství ovlivnil poslech pohádek z LP desek, čímž se začal budovat jeho vztah k mluvenému slovu a literatuře. Zjistil, že čtení nahlas je pro něj intenzivnějším zážitkem z knihy a je rád, že do příběhů mohl začít vnášet tento „nový zvukový život“.

Podobné audioknihy