Krev padlých andělů

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

369 Kč

Autor:

Jan Urban

Interpret:

Délka:

14h 53m

Kategorie:

Rok vydání:

2024

Série:

O čem to je?

Praha – poklidné srdce Evropy plné tajemných zákoutí, soch, kostelů, holubů, předražených taxikářů, zkorumpovaných politiků a ruských nevěstinců… Této idylce však právě zvoní umíráček! Hlava království českého je v obležení nepřátelských sil. Počet bojechtivých cizáků, stupňujících útoky a sabotáže, roste každým dnem. Nejsou ovšem jedinými hráči ve vražedné soutěži o ovládnutí magické moci skrývající se v Praze. O slovo se hlásí jiní, mnohem silnější a nevyzpytatelnější soupeři.

Dimenzionální trhliny do neznámých světů přibývají geometrickou řadou a starobylé síly už nedočkavě klepají na dveře. Jediní, kdo mají v rukách páku změnit nepěkně se vyvíjející chod dějin, jsou členové tajného řádu založeného Rudolfem II. na sklonku šestnáctého století, oplývající výjimečnými schopnostmi.

Apokalyptická mračna se kupí. Boj o Prahu teprve začíná…

Další informace

Jan Urban je český spisovatel fantastiky. Už od dětství rád vymýšlel příběhy, nejprve se však zaměřil na komiksovou tvorbu, k psaní beletrie se dostal až později. V žánru debutoval dvojicí hororových povídek Slibné rande a Stíny minulosti v antologii Noční můry nespí (2011). Ve stejném roce začal psát první část Pragocalypsy, která se pod názvem Strážci brány čtenářům představila v roce 2014.

Jiří Wittek je šťastně ženatý, má dva psy, zbožňuje cestování s karavanem, létání do cizích destinací (zatím po Evropě), má rád gin s tonikem a Bún bò Nam Bô, je velký fanoušek sci-fi a rád chodí do lesa, třeba na houby. Jednou zareagoval na inzerát poptávající hlas českých pohádek a poprvé spojit dvě své největší záliby – čtení a mluvení nahlas. Po roce se připojil k dabérské skupině Fénix ProDabing, kde nadaboval například i hlavní postavu počítačové hry Alana Wakea.

Podobné audioknihy