Vymazlené vraždy

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

199 Kč

Autor:

Milan Skála

Interpret:

Délka:

4h 15m

Rok vydání:

2024

O čem to je?

Kdo zabil známého pedofila, policie už zjistila. Podaří se jí to však prokázat? Kdo znásilnil a zavraždil mladou ženu? Specialistka na balistiku zastřelila svého obchodního partnera, jenže o tom vůbec neví… Tři vraždy, s nimiž si pachatelé vyhráli a dovedli je k hranicím dokonalosti. Dokáže pražská kriminálka vrahy usvědčit?

Další informace

Milan Skála je vyučený strojní zámečník, který maturoval na silnoproudé průmyslovce a následně absolvoval Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy a postgraduálně studoval patentové právo, obecné právo a ekonomii. Dříve působil jako vedoucí tiskového útvaru Patentového úřadu, později jako daňový poradce se specializací na nemovitosti. I když na poli beletrie není známým autorem, má za sebou desítky uznávaných publikací v oblasti daní, publikuje odborné články a má za sebou také rozsáhlou přednáškovou a vzdělávací činnost. Závodně hrál stolní tenis a střílel ze sportovní pistole. Má rád filmy Clinta Eastwooda, povídky Roalda Dahla, horory Stephena Kinga, ale za největší horor považuje českou daňovou soustavu.

Otakar Sovina se jako muzikant pohybuje docela hodně kolem mikrofonu, tak ho napadlo využít svůj hlas k načítání audioknih. Jeho rozhodnutí ještě podpořila účast v semifinále rozhlasové soutěže Hlas Dvojky, pořádané Českým rozhlasem. Knížky má rád už od dětských let, především dobrodružné, detektivní, horory, fantasy i sci-fi.

Podobné audioknihy