Vymazlené vraždy 2

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Milan Skála

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Rok vydání:

???

Série:

Vymazlené vraždy #2

O čem to je?

Vyřeší policie dokonalou vraždu manželky vymyšlenou právními esy? Může složitý případ vraždy objasnit nečekaná nevěra? Byla hvězdou forenzní psychologie a silnou ženou. Opravdu spáchala sebevraždu? Po úspěchu knížky Vymazlené vraždy přichází nakladatelství Golden Dog s dalšími třemi detektivními povídkami Milana Skály v pokračování Vymazlené vraždy 2. Opět jde o detailně promyšlené případy, ve kterých vrah dotáhl způsob provedení k dokonalosti. Anebo přece jen někde udělal chybu?

Další informace

Milan Skála je vyučený strojní zámečník, který maturoval na silnoproudé průmyslovce a následně absolvoval Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy a postgraduálně studoval patentové právo, obecné právo a ekonomii. Dříve působil jako vedoucí tiskového útvaru Patentového úřadu, později jako daňový poradce se specializací na nemovitosti. I když na poli beletrie není známým autorem, má za sebou desítky uznávaných publikací v oblasti daní, publikuje odborné články a má za sebou také rozsáhlou přednáškovou a vzdělávací činnost. Závodně hrál stolní tenis a střílel ze sportovní pistole. Má rád filmy Clinta Eastwooda, povídky Roalda Dahla, horory Stephena Kinga, ale za největší horor považuje českou daňovou soustavu.

Otakar Sovina se jako muzikant pohybuje docela hodně kolem mikrofonu, tak ho napadlo využít svůj hlas k načítání audioknih. Jeho rozhodnutí ještě podpořila účast v semifinále rozhlasové soutěže Hlas Dvojky, pořádané Českým rozhlasem. Knížky má rád už od dětských let, především dobrodružné, detektivní, horory, fantasy i sci-fi.

Podobné audioknihy