Vykoupení Černé vlaštovky

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

295 Kč

Autor:

Martin Fišer

Interpret:

Délka:

9h 56m

Kategorie:

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Dobrodružný námořnický román z 18. století vypráví příběh dvou zcela odlišných hrdinů. Ti budou kvůli vidině bohatství nuceni bojovat nejen v bitvách, ale i o přátelství a lásku.

„Kéž by radši svět z nás nikdy neudělal to, čím jsme.“ Pirát Edward Tenner a velitel britského námořnictva Henry Johnson proti sobě stanou v honu za pokladem, který pro každého nese jiný význam. Je zde ale i někdo jiný – bezejmenný Francouz, ochotný jít i přes mrtvoly. Kdo z nich bude úspěšný a najde ztracené španělské bohatství jako první? A co všechno budou ochotni obětovat a za jakou cenu zradit své přátele, posádku i principy, aby se dostali ke svému cíli?

Další informace

Martin Fišer je dvacetiletý bývalý student vysoké školy, který se rozhodl, že místo učení matematiky a fyziky chce psát knihy. Proto na studium zanevřel a nyní pracuje jako elektromechanik, aby měl čas a hlavně finanční prostředky na to, dostat svoje dobrodružné romány mezi čtenáře. Je fanouškem seriálů, knih a příběhů všeobecně. Jeho nejoblíbenější autor je Jules Verne a při psaní pro něj byl prakticky i vzorem. Stejně tak má rád i vycházky do přírody, u kterých se vždy může zastavit a zhluboka se nadechnout v tomhle uspěchaném světě.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy