Tajemství obsidiánu

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autorka:

Petra Martišková

Interpretka:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

Série:

Tajemství obsidiánu #1

O čem to je?

Soukromá elitní škola v Praze. Dívka, která nemá tušení o svém předurčení. Kluk ze starého královského rodu démonů. Osud, kterému se nedá vyhnout… První díl české fantasy, který si nemůžete nechat ujít!

Sedmnáctiletá Anna žije se svým poněkud podivínským dědečkem vcelku normální život. Právě vstupuje do závěrečného ročníku střední školy a jediné, po čem touží, je zdárně udělat maturitu. O temném světě, jehož je řízením osudu součástí, nemá nejmenší tušení, dokud se jí na zádech neobjeví podivné znamení. Damien pochází ze starého královského rodu démonů a ani trošku se mu nelíbí otcův příkaz – má předstírat, že je středoškolským studentem, aby našel nebezpečného zaklínače. Dosud nezasvěcený nepřítel zatím nemá o svém osudu tušení a jako jediný dokáže démony zabít. Navíc se prý ukrývá mezi studenty prestižní školy v Praze. Damien ho touží rychle najít, zlikvidovat a zmizet. Věci se však zkomplikují. Dokáže se postavit své rodině i zažitým tradicím? A tuší vůbec, kdo je ta dívka, do které se zamiloval? Tajemství obsidiánu je první díl plánované young adult fantasy trilogie zkušené české autorky.

Další informace

Petra Martišková vystudovala Gymnázium v Kadani a později tamtéž i nástavbové studium obchodní akademie. Příběhy a knížky miluje od svého dětství. Přečetla téměř celou knihovnu, a když už měla pocit, že nemá co dál číst, začala si osnovat v hlavě příběhy své vlastní.

Hana Drnovská je herečka (studentka činohry na JAMU), rádoby malířka, velká milovnice filmů, knih, hudby, svého křečka jménem Bobbie a dobrého jídla. Svůj hlas ráda propůjčuji hlavně postavám z fantasy a sci-fi světů.

Podobné audioknihy