Světla nad močálem

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autorka:

Lucie Ortega

Interpretka:

Michaela Vitásková

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

Série:

Světla nad močálem #1

O čem to je?

Vydejte se do světa bludiček. Vítězná kniha 4. ročníku soutěže Hvězda inkoustu. Lena si vzala život naprosto dobrovolně – mezi lidmi už žít nemohla. Teď je z ní navka, budoucí bludička. Aby se jí skutečně stala, musí kromě nových dovedností zvládnout to hlavní: nalákat do močálu lidskou duši. Jenže po střetnutí s nepřátelskou strigou má na splnění úkolů místo sedmi let jen sedm dnů. Lena u bludiček našla milující rodinu a udělá cokoli, aby s nimi mohla žít i nadále. Zvládne přivést duši člověka, nebo ji čeká věčné zatracení?

Další informace

Lucie Ortega (Navrátilová) se narodila v Praze roku 1985. Vystudovala ekonomii, aby zjistila, čím se živit nechce, a raději se začala věnovat rozvoji a vzdělávání dospělých – především formou koučinku a zážitkové pedagogiky. Pod pseudonymem Lorena kreslí fotorealistické portréty tužkou. Ráda cvičí jógu a zajímá ji psychologie, mytologie a pár dalších věcí končících na –ie. Psaní se jí drží už dlouho. Většina jejích děl se nese ve stylu magického realismu nebo fantasy. Když zrovna nepíše, ani nekreslí, tráví čas s rodinou v přírodě nebo na cestách.

Michaela Vitásková je interpretkou našeho vydavatelství. Zatím toho o ní moc nevíme, ale jakmile budeme, napíšeme to právě sem.

Podobné audioknihy