Světla nad močálem

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autorka:

Lucie Ortega

Interpretka:

Michaela Vitásková

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

Série:

Světla nad močálem #1

O čem to je?

Vydejte se do světa bludiček. Vítězná kniha 4. ročníku soutěže Hvězda inkoustu. Lena si vzala život naprosto dobrovolně – mezi lidmi už žít nemohla. Teď je z ní navka, budoucí bludička. Aby se jí skutečně stala, musí kromě nových dovedností zvládnout to hlavní: nalákat do močálu lidskou duši. Jenže po střetnutí s nepřátelskou strigou má na splnění úkolů místo sedmi let jen sedm dnů. Lena u bludiček našla milující rodinu a udělá cokoli, aby s nimi mohla žít i nadále. Zvládne přivést duši člověka, nebo ji čeká věčné zatracení?

Další informace

Lucie Ortega (Navrátilová) se narodila v Praze roku 1985. Vystudovala ekonomii, aby zjistila, čím se živit nechce, a raději se začala věnovat rozvoji a vzdělávání dospělých – především formou koučinku a zážitkové pedagogiky. Pod pseudonymem Lorena kreslí fotorealistické portréty tužkou. Ráda cvičí jógu a zajímá ji psychologie, mytologie a pár dalších věcí končících na –ie. Psaní se jí drží už dlouho. Většina jejích děl se nese ve stylu magického realismu nebo fantasy. Když zrovna nepíše, ani nekreslí, tráví čas s rodinou v přírodě nebo na cestách.

Michaela Vitásková se narodila ve Šternberku v roce 1993. Práce s hlasem ji provází celý život. Její hlavní životní náplní je zpěv, působí jako lead zpěvačka v mnoha hudebních seskupeních, zaměřuje se nejen na vlastní tvorbu, ale i zajišťování hudební produkce na firemních akcích, svatbách, plesích apod. Mezi její oblíbené žánry se řadí romány zachycující skutečné osudy lidí nebo hororově laděné příběhy, nicméně se nebrání se ani fantasy či poezii.

Podobné audioknihy