Špinavá práce

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Petr Schink

Interpret:

Petr Pochop

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Rok vydání:

???

Série:

Gangster Charlie Parker #1

O čem to je?

Rychlé bouráky, ostří hoši v italských kvádrech, lehká holka na každém rohu a do toho jako všudypřítomná hudba štěkání samopalů a kvílení policejních sirén. Prostě gangsterská Amerika jak ji znáte ze starých filmů. Ale něco je přeci jinak. Výběrčí výpalného, dealeři drog ale i hackeři, bezohledná politika studené války a ropná krize – tím vším se prodírá Charlie Parker. Dříve špička v jemné práci s elektronikou, dnes jen pěšák v gangových válkách. Za každý den života musí platit – krví, kterou prolije, kouskem duše, který ztratí při každém zmáčknutí spouště. Sledujte jeho boj v sérii několika povídek, odehrávajících se v bouřlivém období na pomezí jaderné války. A pokud máte odvahu, nahlédněte i do daleko neradostnější budoucnosti.

Další informace

Petr Schink se narodil 29. 12. 1979 v Ostravě. Patří ke střední generaci dnes už zasloužilých tvůrců. Poprvé na sebe upozornil umístěními v soutěži Ikaros. Vydaná prvotina Špinavá práce je sbírka noirových sci-fi detektivních povídek zasazených v originálním prostředí.
V příbězích Petra Schinka se odráží fascinující touha po dobrodružství, která je vlastní všem klukům bez rozdílu věku, u něj ovšem promítnutá do světa, kde černá a bílá jsou barvy stejně časté, jako vločka pekle.

Petr Pochop je interpretem našeho vydavatelství.

Podobné audioknihy