Smrt bývá nehezká

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

180 Kč

Autor:

Jiří Sivok

Interpret:

Délka:

4h 13m

Kategorie:

Rok vydání:

2021

O čem to je?

VY ZNÁTE PŘÍBĚH SVÉHO AUTA?
Spisovatel Daniel Hejtman se vyrovnává s životní ztrátou. Po smrti dcery se rozpadá i jeho manželství. Ale zůstává ještě jeden stín. Stín uvnitř jeho starého vozu. Stín na starých fotografiích… Je temná postava přítel? Cesta, jak se spojit s mrtvými? S milovanou dcerkou? Anebo se Dan chystá na cestu krvavé temnoty?

Další informace

Jiří Sivok projevil zájem o psaní již v patnácti letech, ale skutečného úspěchu se dočkal až v roce 2007. Ve sborníku Dvě kapky rosy vyšla jeho povídka Hypnóza. V polovině roku 2008 se stává členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů, se kterými se podílí na literárních akcích. Zatím posledními úspěchy začínajícího autora je hororový sborník Příběhy noci a audiodramatizace povídky Úsek dopravních nehod, která byla uvedena ve dvou vstupech ve vysílání Českého rozhlasu.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy