Rekviem za Pluto

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Adam Chromý

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Od roku 2006 už není Pluto planeta. Největší událost ve vesmíru od Velkého třesku zůstala téměř bez povšimnutí. Nevšimli si ani David s Alicí, jejichž svět se smrsknul na pár společně sdílených metrů čtverečních, kde se jeden druhému snažili vyhnout. Zatímco se Pluto proměnilo v bezvýznamné trpasličí těleso, jejich vztah dospěl do mrtvého bodu. Rekviem za Pluto je román o problémech přímo kosmického rozměru a o dráhách, po kterých obíháme.

Další informace

Adam Chromý se narodil roku 1983 v Bílovci, nejbližší porodnici od Fulneku, kde vyrůstal. Po studiu filmové produkce na FAMU se zaměřil na psaní scénářů. Ty se ale nedočkaly realizace. Rekviem za Pluto byl v roce 2008 prvním z nich a podobu románu dostal až 11 let po události, o níž vypráví. Napsal několik tisíc článků ze světa kultury a šoubyznysu. Stále působí v oblasti internetových médií a chystá se vzkřísit své další příběhy původně zamýšlené jako filmy.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy