Můžeš (po)dělat cokoli

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Miky Škoda

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Biografické

Rok vydání:

???

O čem to je?

Tohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. Třeba když potkal medvěda nebo když prodělal první statisíce. Právě prostřednictvím vlastních zážitků a zkušeností Miky ostatním ukazuje, jak je důležité přijímat výzvy, věřit sobě i svému okolí a hlavně se ze svých fuck-upů na cestě za sny nepodělat.

Další informace

Miky Škoda se učí o světě a sdílí nabyté zkušenosti. Skrze podnikání, cestování, vědecké poznání a všechno mezi tím nabírá životní i manažerské zkušenosti a prošlapává nové cesty. Založil i prodal firmu, řídil komerční projekty i neziskové organizace, vedl skautský oddíl, ale například i procestoval více než 40 zemí světa a vystoupil na některé z nejnáročnějších alpských vrcholů.

Filip Bartek je moderátor a kreativec ze Zlínského kraje. Potkat se s ním můžete na různých akcích a festivalech a nejenom jako s moderátorem, ale přestože žere pop, hraje v rockové skupině Nohow. A když zrovna není s rodinkou nebo na koloběžce, tak jej můžete potkat dopoledne na Hitrádiu Zlín.

Podobné audioknihy