Cesta – Od punku
ke svobodě

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

240 Kč

Autor:

Lukáš Vincour

Interpret:

Délka:

4h 49m

Kategorie:

Biografické

Rok vydání:

2021

O čem to je?

Jak to vypadá, když se punkový bubeník rozhodne nepít, nekouřit a nedrogovat? Lukáš Vincour napsal autobiografickou knihu o tak trochu netradiční cestě člena několika úspěšných hudebních skupin. Nahlédnete do zákulisí kapel, se kterými se vypracoval od prvních koncertů ve sklepech a garážích až po vyprodané kluby po celé Evropě. Na své cestě prošel vývojem, ve kterém se oprostil od nepsaných pravidel subkultury a došel tak k osobní svobodě. A nebojí se o tom otevřeně mluvit ve své prvotině, kde bez obalu popisuje postoj k veganství, punku a svobodě. Jeho životní filozofie a osobní přiznání vás prostě nejen donutí k zamyšlení, ale inspiruje vás k přehodnocení ustálených vzorců ve společnosti. Stal se vzorem i pro děti na základních školách, kde je motivuje k nalezení svého potenciálu. Jeho bezmezná touha plnit si sny ho dovedla až k tomu, že se jednoho dne rozhodl napsat, a vlastními silami vydat tuto knihu.

Další informace

Lukáš „Vinca“ Vincour se narodil v červenci 1984 v Hranicích na Moravě. Bubnovat začal v roce 2001 s kapelou FreeXtown. Od té doby prošel spousty kapel a projektů přes R.A.F., Punkhart, Thalidomide, Hanba, BOY, Pipes & Pints, Je vegan, příznivce životního stylu straight edge a držitel dvou žánrových Andělů. Byl jednou z hlavních postav v dokumentu Kmeny, který ukazuje život současných městských subkultur. Lukáš Vincour prezentuje punkovou scénu a v dokumentu vypráví o svém životě a postoji k hudbě.

Filip Bartek je moderátor a kreativec ze Zlínského kraje. Potkat se s ním můžete na různých akcích a festivalech a nejenom jako s moderátorem, ale přestože žere pop, hraje v rockové skupině Nohow. A když zrovna není s rodinkou nebo na koloběžce, tak jej můžete potkat dopoledne na Hitrádiu Zlín.

Podobné audioknihy