Podzimní bouře

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Petr Kříž

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

Série:

Relikty minulosti #1

O čem to je?

Válka napříč Andalorem roztříštila mohutné říše a dala vzniknout řadě menších království. Přestože uběhla řada let od posledního velkého konfliktu, mnozí se jen těžko vyrovnali s porážkou. Doby míru totiž vytváří pocit bezpečí a dávají prostor poraženým olízat si své rány a postavit se znovu na nohy.

Dějství první knihy započne ve vítězném Gaerwellu a uvede jej nadějný princ Aeryon cestující po boku svého otce, mladá lady Elena zkroušená osudem a zkušený lord velitel Aldyn vyšetřující podivné vraždy v hlavním městě. Na obrácené straně společnosti stojí opěvovaný otrok Belario bojující pro odiv obecenstva v pouštních arenách prastarého města Oryasu a neohrožená zlodějka Sera na cestě do bohatého Eriadu.

Další informace

Petr Kříž je fanoušek dobrých příběhů, které i po letech mají co nabídnout. Když nepíše, tak pracuje jako produktový designer. Rád hraje příběhové hry, koukne se na dobrý film nebo se (výjimečně) toulá po horách.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy