O dracích a lidech

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

289 Kč

Autorka:

Tereza Kadečková

Interpretka:

Délka:

7h 55m

Kategorie:

Rok vydání:

2021

O čem to je?

Už je to dávno, co se svět rozpadl. Už je to dávno, co stvůry běhaly po zemi jako svobodní lidé. Už je to dávno, co světu vládli draci. Ti, co přežili, chtějí klid, život, jako každý jiný. Jenže je tu Řád, který chce jen čisté a pase po měňavcích. Řád, jehož členové ani sami neví, odkud se jejich víra bere. Všichni jsou fanatici. Pouze jeden z nich chce znát pravdu. A proto musí spojit síly s tím, koho nenávidí nejvíce – s drakem.

Další informace

Tereza Kadečková je v internetových vodách známá jako Kadet. První povídku Sladké sny publikovala ve stejnojmenném new weird e-sborníku (2013), další zářez pořídila v roce 2015 povídkou Smetiště ve sborníku Čas šelmy. Její první kniha O dracích a lidech vyšla v nakladatelství Golden Dog. Píše převážně fantastiku, ale čas od času zavítá do vod komiksů (Vějíř 2015, Vějíř 2016). Je redaktorkou fantasy webu Sarden.

Veronika Synková o sobě:

Dabování a audio nahrávkám svůj hlas propůjčuju už nějaký ten pátek. Přestože se primárně věnuji úplně jinému oboru (architektuře), doufám, že mi ten audio bude dělat radost ještě dlouho. Přeji Vám, ať Vám audioknihy dělají radost (a nejen ony)!

Podobné audioknihy