Lokálka Štěpánka

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Jana Dohnalová

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Je to už bezmála století, co se lokálka Štěpánka poprvé rozjela za dobrodružstvím. Co vše za tu dobu prožila na jednokolejce Jindřichův Hradec – Obrataň, se dozvíte právě v této knížce.

Další informace

Jana Dohnalová je česká spisovatelka, publicistka a scenáristka. V roce 1997 byla přijata ke studiu na FAMU v oboru scenáristiky a dramaturgie, kde získala titul BcA. Po ukončení studia byla zaměstnána do roku 2002 v regionálním zpravodajství JSC televize Prima a v roce 2005 jako dramaturgička v divadle GONG.
Od roku 2008 žije v Anglii. Věnuje se psaní životopisů osobností svého rodného kraje. Je rovněž držitelkou českého rekordu ve výrobě nejmenší peněženky, která je k vidění v pelhřimovském Muzeu rekordů a kuriozit.

Petra Kušnierová pracuje jako učitelka 2. stupně na jedné jihomoravské základní škole, kde učí český a německý jazyk. Od dětství ráda poslouchala pohádky z magnetofonové kazety a už v té době si přála propůjčit svůj hlas nějaké audioknize. Jelikož je zároveň matka dvou dětí, jsou jejím nejbližším žánrem pohádky.

Podobné audioknihy