Líp už bylo

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

190 Kč

Autor:

Jiří Sivok

Interpret:

Délka:

4h 26m

Kategorie:

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Dvanáct let po atomové sprše. Osm let po všudypřítomné temnotě jaderné zimy. Šest dlouhých roků od doby, kdy lidé zjistili, že z nitra planety Země uniká plyn hubící plody v tělech matek. A pak je tu Cappy. Jako jeden z mála přežije útok ruských nájezdníků na Temelín a chce se dostat zpět do Českých Budějovic. Cesta je však nebezpečnější, než si dokáže přestavit. Neuvědomil si totiž, že…

LÍP UŽ BYLO.

Další informace

Jiří Sivok projevil zájem o psaní již v patnácti letech, ale skutečného úspěchu se dočkal až v roce 2007. Ve sborníku Dvě kapky rosy vyšla jeho povídka Hypnóza. V polovině roku 2008 se stává členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů, se kterými se podílí na literárních akcích. Zatím posledními úspěchy začínajícího autora je hororový sborník Příběhy noci a audiodramatizace povídky Úsek dopravních nehod, která byla uvedena ve dvou vstupech ve vysílání Českého rozhlasu.

Jiří Wittek je šťastně ženatý, má dva psy, zbožňuje cestování s karavanem, létání do cizích destinací (zatím po Evropě), má rád gin s tonikem a Bún bò Nam Bô, je velký fanoušek sci-fi a rád chodí do lesa, třeba na houby. Jednou zareagoval na inzerát poptávající hlas českých pohádek a poprvé spojit dvě své největší záliby – čtení a mluvení nahlas. Po roce se připojil k dabérské skupině Fénix ProDabing, kde nadaboval například i hlavní postavu počítačové hry Alana Wakea.

Podobné audioknihy