Do smrti daleko

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Michal Březina

Interpret:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Billy Cowen, veterán kosmické války Británie s Čínou, dostal za službu velkorysý dar – detektivní licenci. Myslel si, že je to terno. Opravdu si to myslel… Jak se odhodlaný muž stane závislým na stavengeru, hořkém likéru s příchutí dešťové vody? Kdo mu nechává tajuplné, gramaticky vytříbené vzkazy? Jak to bylo tenkrát se sklepem paní Rennebu? A co se stalo na závodech genokrav? Odpověď je někde tam uvnitř.

Další informace

Michal Březina se za úderů keltských bubnů narodil v Aši kolem roku 1977. První texty zužitkoval coby zpěvák několika metalových kapel, později přispíval do periodik v Aši a Sokolově, kde dodnes žije. Ženatý, má dceru Johanku. Spolupodílí se na výrobě e-zinu Howard.

Jiří Wittek je šťastně ženatý, má dva psy, zbožňuje cestování s karavanem, létání do cizích destinací (zatím po Evropě), má rád gin s tonikem a Bún bò Nam Bô, je velký fanoušek sci-fi a rád chodí do lesa, třeba na houby. Jednou zareagoval na inzerát poptávající hlas českých pohádek a poprvé spojit dvě své největší záliby – čtení a mluvení nahlas. Po roce se připojil k dabérské skupině Fénix ProDabing, kde nadaboval například i hlavní postavu počítačové hry Alana Wakea.

Podobné audioknihy