Do smrti daleko

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

225 Kč

Autor:

Michal Březina

Interpret:

Délka:

5h 16m

Kategorie:

Rok vydání:

2024

O čem to je?

Billy Cowen, veterán kosmické války Británie s Čínou, dostal za službu velkorysý dar – detektivní licenci. Myslel si, že je to terno. Opravdu si to myslel… Jak se odhodlaný muž stane závislým na stavengeru, hořkém likéru s příchutí dešťové vody? Kdo mu nechává tajuplné, gramaticky vytříbené vzkazy? Jak to bylo tenkrát se sklepem paní Rennebu? A co se stalo na závodech genokrav? Odpověď je někde tam uvnitř.

Další informace

Michal Březina (* 1977, Aš) – Někdejší vokál sokolovské metalové kapely Štáb ZS-CO, trávil mládí touláním po Španělsku, později přičichl k novinařině a u psaní zůstal. Uvedl se trampotami posledního českého kosmonauta v humoristické sci-fi Měsíční deník (2016, Albatros Media), posléze vydal noir krimi/sci-fi Do smrti daleko (2021, Golden Dog), roku 2023 sci-fi komedii Zlé časy (Laser) a akční road trip s prvky komedie i hororu Není nebe nad Mexikem (Golden Dog). Zabývá se grafikou. Má dceru Johanku.

Jiří Wittek je šťastně ženatý, má dva psy, zbožňuje cestování s karavanem, létání do cizích destinací (zatím po Evropě), má rád gin s tonikem a Bún bò Nam Bô, je velký fanoušek sci-fi a rád chodí do lesa, třeba na houby. Jednou zareagoval na inzerát poptávající hlas českých pohádek a poprvé spojit dvě své největší záliby – čtení a mluvení nahlas. Po roce se připojil k dabérské skupině Fénix ProDabing, kde nadaboval například i hlavní postavu počítačové hry Alana Wakea.

Podobné audioknihy