Jednorožec

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

211 Kč

Autor:

David Lauda

Interpret:

Hudba:

Délka:

3h 28m

Kategorie:

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Třiasedmdesátiletý pan Ovčáček doslova přežívá v domově pro seniory. Má vyšší inteligenci než většina klientů i zaměstnanců a rád dělá různé legrácky a naschvály. Ty ale zdaleka ne všichni berou s humorem. Jednoho dne se tak rozhodne zmizet. Chce se pokusit znovu najít štěstí, které ho opustilo spolu s milovanou ženou. Na své cestě za možná posledním dobrodružstvím potkává někoho, kdo má snad ještě horší životní příběh a s kým si bude mít rozhodně co říct. Děje se tohle všechno doopravdy, nebo se to všem jen zdá? Jak dopadne Ovčáček a 150letý moudrý a sarkastický jednorožec Aliment? A co ostatní klienti a zaměstnanci „chromáku“?

Další informace

David Lauda je asistent pedagoga na speciální škole v Ostravě, velký brácha malého bráchy, trochu spisovatel, trochu kuchař, trochu fotbalista a trochu blázen, který miluje vše výše zmíněné.

Petr Šrajer vystudoval muzikologii a hudba stále představuje středobod jeho zájmů, kromě ní mu ale sluchátky už od dětství proudí také rozhlasové hry nebo audioknihy. Načítání knih představuje logický díl do skládačky jeho stávajících „profesních“ rolí jako je moderátor, písničkář a nebo (snad už brzy) majitel antikvariátu. K rétorské aktivitě ho kromě vlastní ješitnosti přivedl názor několika známých, podle kterých se za doprovodu jeho hlasu dobře usíná (přičemž si dodnes není jistý, jestli to má vnímat jako lichotku, či naopak).

Podobné audioknihy