Erilian II – Kouzla
na obzoru

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

220 Kč

Autorka:

Tereza Janišová

Interpretka:

Délka:

11h 19m

Kategorie:

Rok vydání:

2020

Série:

O čem to je?

Život v čarodějném městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Kiařina dcera Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Jedné letní noci se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a uteče z domu. Na palubě plachetnice Bílý delfín se vydá na jihovýchod, odhodlaná zažít senzační prázdniny a najít inspiraci pro svoji knihu. Netuší ale, že pluje vstříc velkým tajemstvím, která dlouhá léta spala za obzorem.

20 % z honoráře autorky za erilianské audioknihy půjde opuštěným kočkám do útulku Kocour Felix v Klecanech. Zakoupením erilianských audioknih tak budete mít kromě hezkého zážitku z poslechu taky dobrý pocit z dobrého skutku.

Další informace

Tereza Janišová se narodila 30. května 1989 v Praze. Hradčany, Petřín a křivolaké uličky Malé Strany byla místa, kde prožila dětství, a dodnes jsou pro ni velkým zdrojem inspirace. Po výtvarném gymnáziu vystudovala Fakultu architektury ČVUT, poté strávila nějaký čas v Londýně, kde pracovala v místním architektonickém ateliéru. Největší radostí ale pro ni vždy bylo psaní. Je autorkou čarodějné trilogie Erilian a historického fantasy románu Lvářka. Kromě psaní knih se Tereza věnuje architektonické žurnalistice, miluje tanec, kočky a cestování.

Hana Drnovská je herečka (studentka činohry na JAMU), rádoby malířka, velká milovnice filmů, knih, hudby, svého křečka jménem Bobbie a dobrého jídla. Svůj hlas ráda propůjčuji hlavně postavám z fantasy a sci-fi světů.

Podobné audioknihy