Démon z East Endu

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

340 Kč

Autorka:

Petra Slováková

Interpret:

Délka:

16h 55m

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Velká Británie je vržena do víru průmyslové revoluce. Ulicemi se pohybují rozličné párou poháněné stroje šílených vědců, ale také věci mnohem temnější – nadpřirozené bytosti. A právě s nimi bojují sourozenci Kelbyovi – vyšetřovatelé ve službách královny Viktorie.

Po zdárném dokončení jednoho případu se před nimi ote
vírá nový – ještě složitější. Ve čtvrtích viktoriánského velkoměsta jsou totiž pověřeni vyšetřováním podivných úmrtí, která na první pohled nemají motiv ani spojitost. Hrdinové se potýkají jak s dvorskými intrikami, zákeřnými vynálezy a nadpřirozenými jevy, tak s vlastními problémy a minulostí. V temných uličkách odhalují tajná spiknutí i hranice svých možností…

Další informace

Petra Slováková – narozena v roce 1987 v Ostravě. Do povědomí veřejnosti vstoupila účastí v soutěži „Rokle šeré smrti“ v roce 2007, kde získala 7. místo s povídkou „Král duchů“. Jako první český autor zvítězila v soutěži „Poviedka Istroconu“ se steampunkovou povídkou „Vlčice“. Mezi její zájmy patří přírodní vědy, umění, lidový folklór, mytologie, historie, literatura.

Vojtěch Hamerský je absolventem Kabinetu informačních studií a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně. Je nadšencem do technologií, vzdělávání a multimediální tvorby. Ve volném čase tvoří, objevuje nové věci a nebo se noří do knih, seriálů, filmů či her.

Podobné audioknihy