Čepel entropie

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

291 Kč

Autor:

Vilém Koubek

Hudba:

Jakub Pachol

Délka:

9h 35m

Kategorie:

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Tonda Vořezálek otevře oči do světa, v němž zemřel. Znovu potká svou milující ženu i přátele z útulného domova důchodců — a vzápětí je všechny pozabíjí. Démon, kterého si přinesl z druhé strany, má totiž hlad a chce si užívat. Záhy však démon zjistí, že svět lidí není tak snové místo, jak ho líčí legendy a cestovní kanceláře v pekle. Na paty se mu pověsí lovci, smůla a možná i prastaré mocnosti. Ne přede všemi se mu podaří utéct a jeho idylické vraždění pro radost se změní v boj o přežití. Změří tak síly se Satanem, naučí se pít earl grey a na vrcholu šílenství se sveze po zcela průjezdné dálnici D1. Nakonec se kolem něj rozpoutá celoplanetární apokalypsa.

Další informace

Vilém Koubek se narodil se v roce 1988. Momentálně pracuje jako redaktor časopisu 100+1 zahraniční zajímavost a ve volných chvílích recenzuje počítačové hry pro portál Games.cz. Miluje hudbu, rád vaří a má úchylku na mechanické klávesnice. Do literatury pronikl po boku Jany Kilianové prostřednictvím cynického stripového komiksu Korektor. Prozaický debut si odbyl roku 2018, kdy mu nakladatelství Host pomohlo vyvrhnout na světlo světa intelektuální splatterpunkovou řež Čepel entropie.

Jindřich Zřídkaveselý se narodil 1. 8. 1994, ve stejný den jako David Gemmell. Možná díky tomu velmi brzy objevil fantasy literaturu a na první počtení se do ní zamiloval.  A na první poslech ho uhranul i svět mluveného slova, takže možnost vyprávět výborné příběhy jiným lidem byla jasná volba.  Nejraději poslouchá knihy v podání Martina Fingera, Davida Novotného, Jana Vondráčka, Jana Zadražila a Martina Stránského.

Podobné audioknihy