Ozvěny záhrobí

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

280 Kč

Autorka:

Veronika Fiedlerová

Interpret:

Délka:

10h 51m

Kategorie:

Rok vydání:

2022

O čem to je?

Krádež vzácného tisku. Únos malého chlapce. Sebevražda mladé dívky. Zdánlivě nesouvisející případy, v nichž vyšetřovatel pojistných událostí Benedikt Klausner rozpoznává zásah nadpřirozena. Mrtvých přibývá a do hry vstupuje nekromantův podivný zaměstnavatel. Dokáže Benedikt ochránit svoje nejbližší před vším, k čemu se neodvratně schyluje?

Další informace

Veronika Fiedlerová vystudovala žurnalistiku a mediální studia na UPOL, poté pracovala v PR a marketingu. Své první literární pokusy publikovala pod dívčím jménem v Pevnosti, někdejších Drakobijcích, sborníku Imladris či Ikarii. Ke psaní se vrátila po mnohaleté tvůrčí pauze. Comeback odstartovalo vítězství v soutěži Vidoucí 2017 s povídkou Kozlí pramen. V témže roce získala titul Lady řádu fantasy za povídku CAVE LUPUM. V roce 2018 vyšel její Benediktův běžný případ ve sborníku Mlok. Povídka Prázdná houpačka, oceněná druhým místem v soutěži O krvavý brk 2018, vyšla v hororovém magazínu Howard č. 29.

Otakar Sovina se jako muzikant pohybuje docela hodně kolem mikrofonu, tak ho napadlo využít svůj hlas k načítání audioknih. Jeho rozhodnutí ještě podpořila účast v semifinále rozhlasové soutěže Hlas Dvojky, pořádané Českým rozhlasem. Knížky má rád už od dětských let, především dobrodružné, detektivní, horory, fantasy i sci-fi.

Podobné audioknihy