O dracích a Sedmi

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autorka:

Tereza Kadečková

Interpretka:

Veronika Synková

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Trápí vás kašel, rýma nebo bolest hlavy? Žaludeční vředy, slabé srdce či diabetes? Bojíte se rakoviny? Každé známe nemoci vás zbaví RUDÝ ZÁZRAK™.*

Schizofrenie je minulostí. Únava nepřijde ani po dvou dnech bez spánku. Alergie vám budou cizí. Stačí tři tabletky denně. RUDÝ ZÁZRAK™ porazí každý neduh. A nejlepší na něm je, že nemůže nikdy dojít.

* Možnými vedlejšími účinky jsou ztráta hmotnosti, chuti a přirozené imunity.

Další informace

Tereza Kadečková je v internetových vodách známá jako Kadet. První povídku Sladké sny publikovala ve stejnojmenném new weird e-sborníku (2013), další zářez pořídila v roce 2015 povídkou Smetiště ve sborníku Čas šelmy. Její první kniha O dracích a lidech vyšla v nakladatelství Golden Dog. Píše převážně fantastiku, ale čas od času zavítá do vod komiksů (Vějíř 2015, Vějíř 2016). Je redaktorkou fantasy webu Sarden.

Veronika Synková o sobě:

Dabování a audio nahrávkám svůj hlas propůjčuju už nějaký ten pátek. Přestože se primárně věnuji úplně jinému oboru (architektuře), doufám, že mi ten audio bude dělat radost ještě dlouho. Přeji Vám, ať Vám audioknihy dělají radost (a nejen ony)!

Podobné audioknihy