Maska

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

220 Kč

PŘIPRAVUJEME

Autor:

Edgar Wallace

Interpret:

Překlad:

Miloš Maixner

Délka:

7h 39m

Kategorie:

Rok vydání:

2020

O čem to je?

Příběh je považován za nejlepší thriller Edgarda Wallace o zabijákovi, kterému se říká Maska, a který sužuje Londýn. Policie dělá stále stejné chyby, kvůli kterým ho nemůže dopadnout. Policejní detektivní inspektor Alan Wembury je opět zamilován a milován, ale bratr jeho vyvolené je zapleten do kriminálních kruhů, což pátrání ztěžuje…

Další informace

Edgar Wallace (1875 – 1932), také přezdíván král anglické detektivky. V jedenácti letech opustil školu a začal pracovat. Vystřídal několik prostých povolání a následně nastoupil do armády. Už v armádě začal s pokusy o vlastní literární tvorbu. Po propuštění ze služby začal pracovat pro agenturu Reuters a londýnský deník Daily Mail. Svůj první román Čtyři spravedliví (The Four Just Men) vydal samonákladem. Prvního úspěchu však dosáhl až s románem Sanders. Díky románu Zelený lučištník (The Green Archer) se stal nejvydávanějším autorem své doby.

Roman Svoboda je interpretem našeho vydavatelství. Zatím však o něm tak moc nevíme, ale až nám napíše svůj medailonek, objeví se právě na tomto místě!

Podobné audioknihy