Rybolov v srdci

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

190 Kč

PŘIPRAVUJEME

Autor:

Jiří Pešaut

Interpret:

Milan Šmíd

Délka:

8h 1m

Kategorie:

Povídky

Rok vydání:

2022

O čem to je?

Sbírka vynikajících příběhů z rybářského prostředí, nad nimiž se často zasmějete, ale i nejednou zamyslíte, a které mnohdy vyvolají i silné pohnutí, je zároveň i čistou a přemýšlivou reflexí doby a upřímnou osobní zpovědí spisovatele, pro něhož je rybářství nejen pevnou součástí života, ale i jeho dalším mystickým rozměrem.

Další informace

Jiří Pešaut se narodil 1972 v Praze. Vystudoval obor na první pohled literatuře vzdálený, strojírenství. Později pracoval v Městské knihovně a začal se věnovat psaní povídek a básní. V roce 2011 vydal v nakladatelství Beletris mystický román „ELENA“, který je zatím vrcholem jeho dosavadní literární tvorby. V současné době se podílí na tvorbě elektronického časopisu Lemurie (www.lemurie.eu). Mimo literaturu se rovněž zajímá o divadlo, film, rybaření a lukostřelbu. V roce 2014 vydal v nakladatelství Beletris knihu rybářských povídek: „Rybolov v srdci“.

Milan Šmíd je interpretem našeho vydavatelství. Zatím však o něm tak moc nevíme, ale až nám napíše svůj medailonek, objeví se právě na tomto místě!

Podobné audioknihy