Lumpíček a Rošťanda

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

120 Kč

Autorka:

Zuzana Pospíšilová

Interpretka:

Délka:

43m

Kategorie:

Rok vydání:

2021

O čem to je?

Oblíbená autorka Zuzana Pospíšilová tentokrát vypráví o lese, kde kromě stromů, rostlin a lesních zvířat žijí také skřítkové. Lumpíček je samá lumpárna a Rošťanda vyvádí jednu rošťárnu za druhou. A co teprve když se ti dva seznámí! Naštěstí se včas dostanou do rukou pana učitele. Lesní skřítkové ale nesedávají v lavici jako děti ve škole. Lumpíček a Rošťanda se učí přímo v lese. Seznámí se s lesními zvířaty, naučí se rozpoznávat houby, bylinky a lesní plody a mnoho dalších věcí, užitečných pro skřítky i pro děti. Nádherně ilustrovaná kniha lesní moudrosti pro první čtenáře.

Další informace

Zuzana Pospíšilová (*1975) je oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě pro děti. S jejími texty se dětští čtenáři mohou setkávat od roku 2004, kdy jí vyšly první pohádkové příběhy v časopise Sluníčko.
V roce 2005 začala publikovat knižně a dodnes je jednou z nejaktivnějších autorek píšících pro děti.

Petra Kušnierová pracuje jako učitelka 2. stupně na jedné jihomoravské základní škole, kde učí český a německý jazyk. Od dětství ráda poslouchala pohádky z magnetofonové kazety a už v té době si přála propůjčit svůj hlas nějaké audioknize. Jelikož je zároveň matka dvou dětí, jsou jejím nejbližším žánrem pohádky.

Podobné audioknihy