7 hlasů

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

99 Kč

Autor:

Ondřej Morcinek

Interpretka:

Délka:

48m

Kategorie:

Rok vydání:

2023

O čem to je?

Neuslyšíš příběhy o velkých hrdinech, kteří porazili ohromné draky. Neuslyšíš legendy o slávě udatných bojovníků ani o kráse sličných princezen. Nic z toho. Příběhy, které uslyšíš, budou o věci mnohem menší, než jsou draci, ale mnohem mocnější než je síla bojovníků. Mnohem cennější než je ten nejcennější poklad a mnohem krásnější než jsou ty nejspanilejší princezny. Je to věc, kterou každý z nás má. I když ji mnozí skrýváme, mnozí ji přehlížíme. Máš ji i ty. Tou docela malinkou věcí je dobré srdce. Nebo myslíš, že ho nemáš? Že tvoje chování nevypadá, jakoby vycházelo z dobrého srdce. Že občas zlobíš, nebo že jsi někomu ublížil? Neboj, to i naši malí hrdinové, o kterých za chvíli uslyšíš. Některým to možná bude trvat dlouho, některým budou muset pomoct ostatní, někteří už téměř ztratí naději. Ale všichni své dobré srdce nakonec najdou. Hledej i ty své dobré srdce!

Sedm pohádek ukáže (nejen) těm nejmladším, jak je možné každý z hlavních hříchů změnit v jednu z hlavních ctností. A čím je tato kniha výjimečná? Je v ní více hudby než mluveného slova, každá pohádka je od začátku až do konce podbarvena hudebním doprovodem.

Veškerý výdělek z prodeje bude pravidelně věnován na dobročinné účely. Pohádky
uspořádal a vlastní hudbou doprovodil Ondřej Morcinek.

Další informace

Ondřej Morcinek je mladý skladatel, který vyrůstal na příbězích ze Středozemě a často během dětství a dospívání bloumal v hudebním světě Harryho Gregson-Williamse, Johna Powella a Hanse Zimmera, se nechal těmito uměleckými vlivy inspirovat natolik, že se od svých čtrnácti let snaží tvořit orchestrální hudbu právě po vzoru těchto velikánů.

Gabriela Žilinská je interpretkou našeho vydavatelství.

Podobné audioknihy