Ve větvích Yggdrasilu

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Tereza Kadečková

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Agátin život se konečně srovnal. Má kde bydlet, stabilní práci, pár kamarádů. Po letech problémů se všechno zdá skvělé. Než se ztratí v lese. Než se ji kamarád pokusí zastřelit. A než taxíkem srazí severského boha.

 

 
Další informace

Tereza Kadečková je v internetových vodách známá jako Kadet. První povídku Sladké sny publikovala ve stejnojmenném new weird e-sborníku (2013), další zářez pořídila v roce 2015 povídkou Smetiště ve sborníku Čas šelmy. Její první kniha O dracích a lidech vyšla v nakladatelství Golden Dog. Píše převážně fantastiku, ale čas od času zavítá do vod komiksů (Vějíř 2015, Vějíř 2016). Je redaktorkou fantasy webu Sarden.

Michaela Vitásková se narodila ve Šternberku v roce 1993. Práce s hlasem ji provází celý život. Její hlavní životní náplní je zpěv, působí jako lead zpěvačka v mnoha hudebních seskupeních, zaměřuje se nejen na vlastní tvorbu, ale i zajišťování hudební produkce na firemních akcích, svatbách, plesích apod. Mezi její oblíbené žánry se řadí romány zachycující skutečné osudy lidí nebo hororově laděné příběhy, nicméně se nebrání se ani fantasy či poezii.

Podobné audioknihy