Ve stínu moci

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

PŘIPRAVUJEME

Audiokniha
v přípravě

Autorka:

Tereza Richter

Interpretka:

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

Série:

Freya #1

O čem to je?

Příběh vyprávěný mladou dívkou, jejíž život se obrátil naruby po těžké autonehodě, při které se ocitla na hranici života a smrti. Po návratu z říše mrtvých si s sebou totiž přinesla magii svých předků – osud tak vybral Freyu Leway, aby se postavila temným, děsivým Stínům, které nabývají na síle a mají v plánu zahltit svět temnotou. Dříve bezstarostná a sebevědomá Freya Leway vypráví, jak se stala nositelem nejmocnější magie a zároveň terčem všech Stínů. Proto musí odejít od své rodiny i z rodného města s neznámým ochráncem čarodějnic Jackem Blackem. Pod jeho dohledem se pak stává silnější a mocnější čarodějnicí, ale zároveň pomalu odhaluje děsivá tajemství související právě s autoritativním Jackem. Freya postupně zjišťuje, že se ocitla v gangsterském velkoměstě Darkhills a že se nachází v samotném srdci mafie. Kvůli tomu a kvůli její magické odlišnosti je zavržena lidmi a musí tak čelit i jejich nenávisti a samotě. Brzy však v tomhle nepřátelském světě najde lásku, která jí dodá sílu bojovat nejen s armádou Stínů, ale i se zákonem.

Další informace

Tereza Richter se narodila v roce 1990 v České republice a jejím domovem je přívětivá Morava. K psaní tíhla již od dětství, ale až po studiu na Masarykově univerzitě v Brně se rozhodla sepsat své první dílo. Freya se jí stala únikovou realitou, posedlostí, vášní, splněným snem. A ráda se o ní podělila i s čtenáři.

Veronika Synková o sobě:
Dabování a audio nahrávkám svůj hlas propůjčuju už nějaký ten pátek. Přestože se primárně věnuji úplně jinému oboru (architektuře), doufám, že mi ten audio bude dělat radost ještě dlouho. Přeji Vám, ať Vám audioknihy dělají radost (a nejen ony)!

Podobné audioknihy