Společnosti

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

150 Kč

PŘIPRAVUJEME

Autor:

Josef König

Interpreti:

Martin Čevora, Viktorie Novotná, Petr Třebický

Délka:

2h 9m

Kategorie:

Povídky

Rok vydání:

2020

O čem to je?

Osm nepatrných okamžiků, osm větších rozhodnutí. Na začátku všeho je vždy velká tržnice a záleží pouze na tom, jak kdo nakoupí. Ne každý příběh však musí skončit prohrou. Hodnocení už je na jiných. Sbírka jemně propletených osmi povídek zasazených do současnosti poukazuje na stav dnešní společnosti postavené na bezcitnosti a materiálním životě. Prvotina Josefa Königa, který má za sebou především scenáristickou tvorbu, přináší minimalistické příběhy že života obyčejných lidí.

Další informace

Josef König je scénáristou. Vystudoval žurnalistiku, pedagogiku a sociální práci. V roce 2011 založil v Olomouci vlastní divadelní projekt, pro který vznikly hry Hořící ovce a Srdíčka. Během několika let napsal autorské hry Instantní dobro, Černé karafiáty a První den.

Martin Čevora je interpret, jehož už v dětství ovlivnil poslech pohádek z LP desek, čímž se začal budovat jeho vztah k mluvenému slovu a literatuře. Zjistil, že čtení nahlas je pro něj intenzivnějším zážitkem z knihy a je rád, že do příběhů mohl začít vnášet tento „nový zvukový život“.
Viktorie Novotná je interpretkou našeho vydavatelství. Zatím však o ní tak moc nevíme, ale až nám napíše svůj medailonek, objeví se právě na tomto místě!
Petr Třebický je interpretem našeho vydavatelství. Zatím však o něm tak moc nevíme, ale až nám napíše svůj medailonek, objeví se právě na tomto místě!

Podobné audioknihy