Pozdravy záhrobí

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

280 Kč

Autor:

Veronika Fiedlerová

Interpret:

Délka:

10h 52m

Kategorie:

Rok vydání:

2021

O čem to je?

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody – vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle, kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku. Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí.

Další informace

Veronika Fiedlerová vystudovala žurnalistiku a mediální studia na UPOL, poté pracovala v PR a marketingu. Své první literární pokusy publikovala pod dívčím jménem v Pevnosti, někdejších Drakobijcích, sborníku Imladris či Ikarii. Ke psaní se vrátila po mnohaleté tvůrčí pauze. Comeback odstartovalo vítězství v soutěži Vidoucí 2017 s povídkou Kozlí pramen. V témže roce získala titul Lady řádu fantasy za povídku CAVE LUPUM. V roce 2018 vyšel její Benediktův běžný případ ve sborníku Mlok. Povídka Prázdná houpačka, oceněná druhým místem v soutěži O krvavý brk 2018, vyšla v hororovém magazínu Howard č. 29.

Otakar Sovina se jako muzikant pohybuje docela hodně kolem mikrofonu, tak ho napadlo využít svůj hlas k načítání audioknih. Jeho rozhodnutí ještě podpořila účast v semifinále rozhlasové soutěže Hlas Dvojky, pořádané Českým rozhlasem. Knížky má rád už od dětských let, především dobrodružné, detektivní, horory, fantasy i sci-fi.

Podobné audioknihy