Pár slov o našem eshopu…

Najdete tu námi vydané audioknihy, které si můžete koupit tak říkajíc přímo u zdroje. Tím podpoříte vznik nových nahrávek mluveného slova. CD od nás ale v poště nehledejte.

Co teda kupuju?

Pokud si u nás vyberete, po dokončení nákupu Vám do emailové schránky příjde odkaz ke stažení audioknihy ve formátu .mp3. Stáhnete si adresář se soubory k sobě a je to! Pak už jen stačí soubory nahrát do telefonu, přehrávače, nebo na flash-disk a můžete poslouchat kdekoliv a jakkoliv chcete. Audiokniha je Vaše a jak s ní naložíte je jen na Vás. Můžete kopírovat dle libosti. (Jen pro svoji potřebu, samozřejmě.)

Je to vlastně mnohem lepší, než dostat audioknihu na CD. To se může poškrábat, můžete ho ztratit, může přestat fungovat a jeho obsah je navždy pryč. To se Vám s naší audioknihou nestane!

Takže je to bez omezení?

Skoro… Odkaz který dostanete do emailu bude fungovat 1 týden. Do té doby je potřeba zakoupenou audioknihu stáhnout, jinak se k ní už nedostanete. Ledaže…

Ledaže se u nás ZAREGISTRUJETE. Když si u nás vytvoříte účet, tak se po přihlášení dostanete ke všem audioknihám, které jste si u nás koupili. Napořád. Bez omezení. Takže když Vám propadne platnost odkazu, nebo se něco stane se soubory, které jste si stáhli (třeba když flashku sežere pes), nemusíte tesknit. Stačí se přihlásit a stáhnout znova.

Jak můžu platit?

Platby jsou zprostředkovány pomocí zabezpečené platební brány. Přijímáme tedy pouze bezhotovostní platby buď platební kartou, nebo bankovním převodem.