Nikdy se
nepřestala usmívat

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

190 Kč

Autor:

Martin Štefko

Délka:

7h 5m

Kategorie:

Detektivní | Psychologické

Rok vydání:

2020

O čem to je?

Robert Jenkins je uznávaný soudní psychiatr. Před sebou má případ, díky kterému už jeho jméno nikdy nezapadne. Alexandra je obyčejnou ženou, která nikdy nestála v centru dění. Nyní se však ocitla ve světle reflektorů s krví na rukou. Masová vražedkyně. 168 chladnokrevných zabití. Rekonstrukce případů potvrzují přiznání. Spravedlivý trest. Je vše tak jednoznačné, jak se zdá?

Další informace

Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově a zhruba od svých patnácti let se ve volném čase věnuje beletristické tvorbě. V roce 2014 si splnil sen, když vydal knihu Mrtví kráčí po zemi, která se stala jeho románovou prvotinou. Od té chvíle věděl, že chce vydávat knihy, nejen vlastní, ale i knihy dalších autorů. Daří se mu to pod hlavičkou nakladatelství Golden Dog. Kromě psaní jsou pak jeho zálibami film, knihy a komiksy.

Jitka Kahounová je intepretka, které hlína uvízla v srdci. Jitka má vlastní dílnu ve Vrčni. Baví ji zejména zprostředkovávat zážitky s hlínou dalším zájemcům a dětem. Zatímco má Jitka ruce plné hlíny, poslouchá audioknihy. Jednoho dne ji napadlo, že by večer mohla po práci sama nějakou nahrát. A to byl dobrý nápad.

Petr Sojka je interpretem našeho vydavatelství. 

Vít Dvorský je interpretem našeho vydavatelství.

Podobné audioknihy