Nikdo není vinen?

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

140 Kč

Autor:

Eduard Fiker

Interpret:

Délka:

5h 14m

Kategorie:

Rok vydání:

2020

O čem to je?

Příběh románu se odehrává v prostředí předválečné Prahy. Obchodní zástupce se následkem špatné životní situace, do níž se dostal, ocitne v naprosto neznámem prostředí. Útočiště nalezne u muže, kterému dříve pomohl. Neví však, že jde o vůdce zločinecké organizace. Později je zatažen od loupeže a dvou vražd. Proti své vůli tak zjišťuje, jak vypadá život na samém dně společnosti a pokouší se odrazit zase vzhůru.

Další informace

Eduard Fiker se narodil roku 1902 v Praze. Po ukončení reálného gymnázia absolvoval osm semestrů strojního a elektrotechnického inženýrství na ČVUT. Při studiu se věnoval též studiu jazyků a hudby. Odešel na rok do Anglie, po návratu absolvoval základní vojenskou službu a po jejím skončení se uchytil jako houslista v orchestru divadla Rokoko a v tehdejší Velké operetě. Redigoval knižnici Knihy nové generace a byl šéfredaktorem edice dobrodružných sešitových románů nakladatelství Melantrich.

Petr Třebický je muzikant, zpěvák, herec a moderátor. Nazpíval a nahrál nepočítaně písniček a zatím načetl přes čtyřicet knih.

Podobné audioknihy