Mrtvé ženy

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

320 Kč

Autor:

Martin Štefko

Interpret:

Délka:

9h 49m

Kategorie:

Rok vydání:

2022

Série:

O čem to je?

Sandra. Melissa. Jayne. Michelle. Nebo alespoň její část. A jména přibývají. Detektiv Hank Giorgio řeší čtyři případy, které spojuje jeden faktor – na začátku byla mrtvá žena. Jeho zběsilému tempu vyšetřování a jedinečným deduktivním schopnostem možná nestačí jeho kolegové, ale bude to dost na to, aby zabránil dalším obětem?

Další informace

Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově a zhruba od svých patnácti let se ve volném čase věnuje beletristické tvorbě. Nejprve doma v knihovně objevil foglarovky, ale na střední škole se v knihovně setkal s takovými autory, jako jsou Frank Herbert, Stephen King, Brian Lumley nebo P. K. Dick.

Roman Svoboda tvrdí, že na jeho životě není nic zvláštního, už jako student si vysnil práci novináře, sen se naplnil a v současné době působí především v pořadu Na stopě (Česká televize) jako moderátor, scénárista a redaktor. Co asi vzhledem k jeho profesi nepřekvapí, je záliba v detektivním žánru, což dokazuje i jeho dosavadní repertoár audioknih pro audiovydavatelství Čti mi!

Podobné audioknihy