Formulista

Koupit
u distributorů

Koupit u nás

??? Kč

Audiokniha
v přípravě

Autor:

Michaela Schmiedlová

Interpret:

Lucie Horáková
Martin Čevora

Hudba:

???

Délka:

??h ??m

Kategorie:

Rok vydání:

???

O čem to je?

Vanessa už pracovala pro kdekoho. Mezi její klienty již dříve patřili zpěváci, herci i spisovatelé, ale pilot Formule 1 bude novinka. Stejně na tom nesejde, boháči jsou skoro všichni stejní. Namyšlení a zahledění sami do sebe. Bez ohledu na jejich povahu má Vanessa za úkol jediné ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠–⁠⁠ chránit je. A to může stejně dobře na koncertě jako v boxech F1.

Jenže úřadující mistr světa je něco extra. Extra nesnesitelný. A opravdu hodně potřebuje bodyguarda, který se postará o dotěrné fanynky, ekologické aktivisty a odesílatele výhružných dopisů. Kdyby záleželo na Vanesse, nejspíš by se držela od nerudného Formulisty a jeho problémů co nejdál, jenže slíbila sestře, že tuhle zakázku přijme. Ale jedno ví jistě. Až tohle skončí, bude potřebovat dovolenou. Hodně dlouhou dovolenou.

Další informace

Michaela Schmiedlová se narodila v Rakovníku, vyrůstala v Krkonoších, studovala v Praze a nyní žije v Liberci.

Lucie Horáková má zkušenosti z ochotnického divadla ve škole, přes hrané scénky na táborech se dostala až k audioknihám. Nejprve hlavně jako posluchačka, kdy si při každém poslechu tvořila v hlavě obrazy. Mikrofon ji lákal dlouho, ale rozhodnutí něco opravdu načíst trvalo ještě déle. Vlastně se s mikrofonem pořád seznamuje, a tak načítá hlavně pro radost a pro vyčištění hlavy – protože při načítání už vážně nic jiného nestihnete (ani když jste žena).

Martin Čevora je interpret, jehož už v dětství ovlivnil poslech pohádek z LP desek, čímž se začal budovat jeho vztah k mluvenému slovu a literatuře. Zjistil, že čtení nahlas je pro něj intenzivnějším zážitkem z knihy a je rád, že do příběhů mohl začít vnášet tento „nový zvukový život“.

Podobné audioknihy