Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Raymond E. Feist
Interpret: Libor Böhm
Hudba: Ondřej Morcinek
Délka: 18h 38m
Rok vydání: 2021
Kategorie Fantasy; Dobrodružné
Série: Trhlinové války #4

O čem to je?

Nad Midkemií duje zlý vichr. Murmandamus svolává své legie a chystá se k invazi do Ostrovního království. Arutha je odhodlán čelit této hrozbě, ale bez pomoci přátel zkáze zabránit nedokáže.

Pug a Thomas se vydávají na nebezpečnou výpravu, která je zavede až na počátek času. Jediný kdo může zvrátit výsledek válek Chaosu, je Macros. Podaří se ho přivést zpět? Vše se rozhodne v Sethanonu.

Závěrečný díl světově proslulé série Trhlinové války, která významně ovlivnila tvář novodobé fantastiky.

Autor
Raymond Elias Feist se narodil roku 1945 v Jižní Kalifornii (USA) kde také vyrůstal. Vzdělání získal na Kalifornské univerzitě v San Diegu, kde promoval jako bakalář v oboru komunikace. Je velmi úspěšným spisovatelem, který předkládá čtenářům vždy precizně provedenou, strhující a poutavou četbu. Patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a stal se již klasikem, ke kterému se obrací tisíce fanoušků. Téměř všechny jeho knihy se brzy staly bestsellery a vedle asi sedmi amerických a čtyř britských edic byly vydány i v mnoha dalších zemích, jako je Německo, Francie, Itálie, Španělsko, Nizozemí, Švédsko, Norsko, Finsko, Polsko, Maďarsko, Rusko, Japonsko a v neposlední řadě i u nás.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Výborný závěr této série

  Pěkné, zábavné a napínavé zakončení této série. Rozehrané dějové linky byly snad asi všechny ukončeny, nebo uzavřeny s případným nasměrováním vstříc budoucnosti a novým dobrodružstvím…

  Rétorův příjemný a vyrovnaný přednes jsem si po celou dobu série užíval a doufám, že se podaří načíst i Ságu o Impériu a kdoví, třeba i další díla z tohoto provázaného universa protože by si to rozhodně zasloužila. Nezbývá než doufat…

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi