Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Martin Štefko
Interpret: Jiří Pobuda
Délka: 10h 37m
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné

O čem to je?

Matthew si chtěl pouze užívat štěstí, které mu spadlo do náruče. Než přišel Harper.
Jizva nedokázal zapomenout na ženu, která ho zmrzačila a rozhodla se pracovat pro Harpera.
Fialooký zabiják Morado za sebou nechával mrtvé. Klidně i pro Harpera.
A Harper si myslel, že mu projde všechno.
Všichni se sešli na cestě do zatracení.

Autor
Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově a zhruba od svých patnácti let se ve volném čase věnuje beletristické tvorbě. Nejprve doma v knihovně objevil foglarovky, ale na střední škole se v knihovně setkal s takovými autory, jako jsou Frank Herbert, Stephen King, Brian Lumley nebo P. K. Dick. Fantastická literatura mu učarovala a ve své tvorbě se zaměřuje na různé formy hororu, thrilleru, sci-fi a fantasy. Není žánrově vyhrazený, v některých případech se mu – hlavně v poslední době – daří dokonce od fantastických prvků ve své tvorbě upustit.
V roce 2014 si splnil sen, když vydal knihu Mrtví kráčí po zemi, která se stala jeho románovou prvotinou. Od té chvíle věděl, že chce vydávat knihy, nejen vlastní, ale i knihy dalších autorů. Daří se mu to pod hlavičkou nakladatelství Golden Dog. Kromě psaní jsou pak jeho zálibami film, knihy a komiksy.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Morado!!!

  Tak tohle je pecka. Western ostrý jako indická kuchyně. Kdo nezná naratora Jiřího Pobudu, bude si muset minutku zvykat na přednes, ale velice brzo si ho zamiluje. Ať už jde o písně doprovázené na kytaru nebo o skvěle zahrané akční sekvence. Super! Opravdu bavilo!

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Starý dobrý western

  S koupí této knihy jsem trochu váhal po poslechu zombie-apokalyptického díla od stejného autora, která mě až tak neoslovilo. Je třeba ale říci, že Zatracenci nedisponují ani zástupy zombií ani (post)apokalypsou, ale patří k starým dobrým westernům. Potkáme tedy zlké i dobré hochy s kolty proklatě nízko, ale i krusné ženy a pohnutou i drsnou minulost.

  I přes úovndí váhání rozhodně koupě nelituji. O perfektním podání Jiřího Pobudy (zejména písnička o Moradovi potěšila) není nutné vůbec pochybovat.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi