Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Ilka Pacovská
Interpret: Margit Vinklárková
Délka: 14h 44m
Hudba: Ondřej Morcinek
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné; Fantasy
Série: Sedmý smysl #4

O čem to je?

Nová existence kouzelnéno džina znamená pro Hanku a její přátele smrtelné ohrožení. Pomůže úkryt pod hladinou mezi sirénami?

Autor
Ilka Pacovská od roku 1954 žila v Kralupech nad Vltavou. Po studiu na knihovnické škole pracovala v knihovnách, archivech a později jako grafická redaktorka v televizních časopisech, kde s oblibou vytvářela koutky pro děti s luštěním, říkankami nebo i pohádkami. Je vdaná a bydlí v Praze. Po narození staršího syna přibyla do její rodiny trojčata. V současné době se raduje z devíti vnoučat a odešla do důchodu. Příběhy ze světa, kde většina obyvatel má i sedmý smysl – schopnost používat magii – začala psát až v době, kdy její dospívající děti opustily domov a založily si vlastní rodiny. Zpočátku své knihy zveřejňovala zdarma na internetu, kde měly nečekaně příznivý ohlas. Původně měla série končit čtvrtým dílem, ale vždy se objevil důvod, proč psát dál. V roce 2018 vyšel poslední desátý díl její fantasy série Sedmý smysl.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

  • Úžasný svět

    I nadále moc pěkné – droboulinké chybičky paní Vinklárkové, které jsem vnímala v prvním dílu, se vytratily. Přednes je skvělý, hlas interpretky velmi dobře zapadnul do příběhu a dobře jej vystihuje. Myslím, že pochvalu by měla dostat i od autorky :-).

    1 lidem tato recenze pomohla

    Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

    Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

  • Napsat recenzi