Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Ilka Pacovská
Interpret: Margit Vinklárková
Délka: 11h 6m
Hudba: Ondřej Morcinek
Rok vydání: 2020
Kategorie Dobrodružné; Fantasy
Série: Sedmý smysl #3

O čem to je?

Třetí díl série. Kam se ztratila dračí vejce? Jak mohla zmizet, aniž strážci líhně něco zpozorovali? Poradí si Hanka s rolí dračí chůvy?

Autor
Ilka Pacovská od roku 1954 žila v Kralupech nad Vltavou. Po studiu na knihovnické škole pracovala v knihovnách, archivech a později jako grafická redaktorka v televizních časopisech, kde s oblibou vytvářela koutky pro děti s luštěním, říkankami nebo i pohádkami. Je vdaná a bydlí v Praze. Po narození staršího syna přibyla do její rodiny trojčata. V současné době se raduje z devíti vnoučat a odešla do důchodu. Příběhy ze světa, kde většina obyvatel má i sedmý smysl – schopnost používat magii – začala psát až v době, kdy její dospívající děti opustily domov a založily si vlastní rodiny. Zpočátku své knihy zveřejňovala zdarma na internetu, kde měly nečekaně příznivý ohlas. Původně měla série končit čtvrtým dílem, ale vždy se objevil důvod, proč psát dál. V roce 2018 vyšel poslední desátý díl její fantasy série Sedmý smysl.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

  • Lepší a lepší

    Kdysi dávno jsem knížky od paní Pacovské četla dětem před spaním – dětem i mě se celá série moc líbila a nyní se k ní pravidelně vracíme. A i když je tempo vydávání jednotlivých dílů v audioverzi od ctimi.cz velmi svižné, přesto jsme celí netrpěliví a nedočkaví, kdy už vyjde ten další. Krásné – děkuji autorce i interpretce.

    1 lidem tato recenze pomohla

    Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

    Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

  • Napsat recenzi