Ukázka:

INFO O AUDIOKNIZE
Vydavatel: Čti mi!
Autor: Kristina Haidingerová
Interpret: Jiří Wittek
Délka: 10h 33m
Rok vydání: 2021
Kategorie Horor

O čem to je?

Roku 1617 objevují ztroskotalí velrybáři v severních pustinách neznámou hmotu. Roku 1620 je ve vší tichosti ukončen poslední čarodějnický proces na Moravě. Roku 1640 je ve finském přístavu Raumě uvězněn nic netušící mladík. Hned nato celé město pohlcují plameny. Jak všechny tyto události pojí současný nález zmrzlého muže nedaleko polární základny Barneo? Pro odpovědi je potřeba projít očistcem, kde nenávist má svrchovanou moc, láska cenu smrti, krutost je přirozeností a bolestná agónie požehnáním.

Autor
Kristina Haidingerová se narodila, a to 19.2.1980 v Příbrami, kde dosud žije. Píše od základní školy. Mezi její další koníčky patří ilustrace, grafika, četba, filmy a metalová hudba. Právě ta také stojí za vznikem většiny Kristininy současné tvorby. V r. 2014 jí vyšel první román „Ti nepohřbení“, doprovázený vlastní videoupoutávkou, ilustracemi i několika samostatnými povídkami. V roce 2016 vydala erotické drama z Berlína předminulého století s názvem „Richardovy živé hračky,“ úspěšně představený na festivalu ErotiCon nebo na Erotickém veletrhu. V r. 2019 vyšel druhý román ze světa Violetů – Nepohřbených s názvem „Děti Raumy“. Kristina ilustrovala několik knih a povídek, je také redaktorkou magazínů Děti noci, Vanili.cz a Howard. Od r. 2015 organizuje festival HorrorCon a jeho přidružené akce, je také jednou z editorek jeho knižní řady. Letos chystá k vydání velkou průřezovou antologii s názvem „České temno“. Více o autorce a její tvorbě naleznete na http://kristinahaidinger.cz/.


(Jako odměnu za recenzi od nás dostanete 10% slevu na příští nákup) 😉

Recenze

 • Hororovkee

  Ož se nemúžu dočkat at se dovím jak to bode dál s ukázky to bylo super 🙂

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Krev, žízeň a nenávist

  Zážitek!
  Audio: Jiří Wittek má příjemný hlas, k příběhu se hodí. Snaží se měnit intonaci s ohledem na postavy a někdy to má setsakra těžké – různé ty chraplavé, stařecké, ženské, dětské hlasy. Mám raději civilnější pojetí, ale chápu, že tím příběhu dodává dramatičnosti. Ještě dlouho po skončení mi zněl v hlavě.
  Příběh: Upíři jsou moje guilty pleasure, s ohledem na to splnila kniha má očekávání. Mám drobné výhrady vůči logice v chování postav, Mia a Airi mě štvaly a vůbec mi jich nebylo líto. Dala bych 4,5, ale čert to vem, rejpalku ve mně ať klidně Samuel vypije.

  1 lidem tato recenze pomohla

  Pomozte ostatním posluchačům najít ty nejužitečnější recenze.

  Je tato recenze pro vás užitečná? Ano Ne

 • Napsat recenzi